Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Chráníme vaše osobní údaje

Kraj mého srdce 2018 - Hlasujte pro Jižní Moravu!

6. ročník ankety Kraj mého srdce vyhlášen! Za pět uplynulých let se anketa Kraj mého srdce stala sledovaným a očekávaným kláním krajů České republiky o přízeň široké veřejnosti.

Hlasování proběhne on-line formou na turistickém portálu www.kampocesku.cz od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018. Pořadateli ankety Kraj mého srdce jsou Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou INCHEBA EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Cílem ankety je mapovat popularitu krajů ČR v deseti kategoriích:

Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým preferovaným krajům. Účastníci ankety tím oceňují jednotlivé kraje podle svých turistických zkušeností v odcházejícím roce anebo podle přání, kam by se chtěli podívat v letech následujících.

Na výsledku obliby jednotlivých krajů se projevuje dlouhodobá náklonnost turistů, propagační aktivity krajských úřadů a destinačních společností i zážitky hlasujících z návštěvy jednotlivých míst nebo událostí. Už v minulých ročnících ankety se stalo nepsaným zvykem, že krajské úřady, destinační společnosti a turistická infocentra podporují na svých webových stránkách anketu proklikem do hlasovacího formuláře. Pokud mají dostatečnou návštěvnost svých stránek, mohou tím ovlivnit výsledek hlasování ve prospěch svého regionu. V některých kategoriích se každoročně svádí tuhý boj a o konečném pořadí může rozhodovat i jediný hlas.

Výsledky VI. ročníku ankety Kraj mého srdce budou vyhlášeny a ceny pro vítězné kraje předány 15. února 2018, v první den 27. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. Dále budou výsledky zveřejněny na serveru www.kampocesku.cz a v magazínu KAM po Česku – vydání březen 2018.

Partnery ankety, kteří poskytnou ceny pro 10 vylosovaných účastníků z řad hlasujících, jsou: ČESKÁ TELEVIZE EDICE, ČESKÝ ROZHLAS RADIOSERVIS, KARTOGRAFIE PRAHA, BECHEROVKA a VINIUM VELKÉ PAVLOVICE.