Euro Bike Fest Mušov 2013
23.05.2013 - 26.05.2013
5. rok festiwalu, dla wszystkich tych, którzy są uzależnieni od zjawisko zwane matocykl, czy rowerów niestandardowe lub mają motocykli i świat wokół nich. Festiwalu znajdą się między innymi, Olympic, Portless. 13 meczów w polu thaiském. Wystawa Boxer Łukasz gotowy. Wystawa motocykli, etap renowacji zdjęcie z modeli. Wyścigi na brud na żużlu FlatTrack, stunt jazda, pokazy i wiele innych ciekawych. Więcej na www.eurobikefest.cz
Letní krojové hodky
01.06.2013 - 01.06.2013
K tanci a poslechu hraje dechová hudba Zlaťulka.
O pohár Vranovického divočáka
25.05.2013 - 25.05.2013
Domácí pivovar Vranovické divočák si vás dovoluje pozvat na třetí ročník recesistického závodu na běžkách "O pohár Vranovického divočáka". Akce se koná v sobotu 25. května 2013 od 14 hodin ve Vranovicích na Návsi (u knihovny).
Prezence závodníků začíná v 13.30. Startovat budou muži, ženy a děti v žertovných převlecích nebo v zimní výbavě na "běžkách". Tvořivosti se meze nekladou, za běžky tedy považujeme jakoukoli žertovnou podobu tohoto sportovního náčiní (desky, prkna, staré lyže nebo běžky). Pro kategorii běžec a běžkyně je připravena trasa o délce asi 500 metrů, děti poběží zkrácenou trasu. Oceněni budou nejrychlejší běžci, běžkyně a děti. Pohár Vranovického divočáka získá ten, kdo bude mít na sobě nejlepší převlek bláznivého závodu.
Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne skvělou podívanou, anebo se přímo zúčastnit závodu.