Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Chráníme vaše osobní údaje

VINAŘSTVÍ ROKU 2018 Brno

Vinařské akce
24.01.2019
24.01.2019

Popis

Slavnostní vyhlášení vítězů kategorií malé vinařství, střední vinařství a velké vinařství v soutěži o titul Vinařství roku 2018 a udělení titulu Vinařství roku 2018. Večerem provází Marek Eben. Součástí večera bude ochutnávka vín Salonu vín České republiky.


Slavnostní vyhlášení vítězů kategoriií malé vinařství, střední vinařství a velké vinařství v soutěži o titul Vinařství roku 2018 a udělení titulu Vinařství roku 2018. Večerem provází Marek Eben. Součástí večera bude ochutnávka vín Salonu vín České republiky.

Titul Vinařství roku se uděluje vinařství, které svým podnikáním v oboru nadmíru pozitivně vybočuje z řady ostatních vinařství v České republice. Titul se uděluje za vynikající kvalitu vín daného vinařství, za jeho tuzemské nebo zahraniční úspěchy, za významný počin ve prospěch oboru, za inovativní technologické řešení apod. Titul je uznáním několikaletého vynikajícího odborného výkonu a vztahuje se k roku udělení na základě zhodnocení rozmanité činnosti vinařství v roce 2018.

Akce je pouze pro zvané osoby.

Podrobné informace

Místo konání Veletrhy Brno, a.s., pavilon A - sál Rotunda
Organizátor Svaz vinařů České republiky / Martin Půček
Telefon 606743231
E-mail
Web http://www.vinarstviroku.cz
http://www.wineofczechrepublic.cz/akce-a-novinky/kalendar-akci/10987-vinarstvi-roku-2018.html

Informace byly staženy z portálu www.vinazmoravy.cz

Brno