Na jižní Moravěto žije!

Zážitky pro milovníky přírody, dobrého jídla, památek, sportu... vyberte si akci podle svého gusta.

na co máte náladu?


Vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19 prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátorů o možných změnách v programu či dostupnostech.

tip na 265 akcí
seřadit podle
  • oblíbenosti
  • času konání
  • názvu

Termín

Typ akce

Region

Hudba na vinicích 2021 – Jelen

5. 7. '21

Letní maloformátový koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje nejlepší tuzemskou hudební a vinařskou scénu přímo v malebných lokalitách českých a moravských vinařství. Začátek koncertu s kapelou Jelen v 19.00 hod. ve vinařství Sonberk.

prohlédnout

Hudba na vinicích 2021 – Tomáš Klus

3. 7. '21

Tomáš Klus od 19.00 hod. ve vinařství Sonberk. Letní maloformátový koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje nejlepší tuzemskou hudební a vinařskou scénu přímo v malebných lokalitách českých a moravských vinařství.

prohlédnout

Hudba na vinicích 2021 – David Koller

17. 9. '21

David Koller zahraje od 19.00 hod. v Château Valtice. Letní maloformátový koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje nejlepší tuzemskou hudební a vinařskou scénu přímo v malebných lokalitách českých a moravských vinařství.

prohlédnout

Slovácký rok v Kyjově 2021 - ZRUŠENO

12. 8. — 15. 8. '21

Akce je zrušena.

prohlédnout

Mikulovské pivobraní

6. 8. — 7. 8. '21

Pivní a rockový festival

prohlédnout

Noc kostelů

28. 5. '21

Tradiční událost, kdy je možné navštívit v noční atmosféře nejen kostely, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další běžně nedostupná místa.

prohlédnout