TOP cíle jižní Moravy

Lámete si hlavu, co prozkoumat na jižní Moravě jako první? To vám poradí náš výběr těch nejatraktivnějších míst, které rozhodně na svých toulkách nesmíte vynechat. Přijdou si na své jak milovníci umění a památek, podzemí a vykopávek, tak i ti, kteří hledají zábavu a zasloužený oddych.

objevte TOP místa

Krásy přírody

Poznejte nejvýznamnější krasovou lokalitu střední Evropy, kde se nachází více než tisíc jeskyní. Nebo se svezte po Baťově kanále na lodičce a poznejte svérázný kraj Slovácka!

do přírody

Muzea a výstavy

Ať je venku hezky nebo škaredě, naše top nabídka muzeí a výstav na jižní Moravě vás nezklame. V prostorách zámků a galerií můžete shlédnout jak moderní umění, tak i skvosty doby dávno minulé.

za poznáním

Hrady a zámky

Nechte se okouzlit krásou života před několika stoletími. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější a nejzajímavější hrady a zámky proslulé daleko za hranicemi jižní Moravy.

za historií

Kláštery a památníky

Objevte místa duchovního života jižní Moravy a poznejte jejich významné dějinné okamžiky. Na své si přijdou i milovníci literatury!

více

Zábava a zážitky

Chcete prožít něco extra na jižní Moravě? Poznejte zákoutí podzemí a sklepení, kde dokonce straší! Zabavte se ve vodě i s vědou a nechte se okouzlit vůní bylinek. Stačí se vybrat...

za zábavou

Jak se stát TOP výletním cílem?

Tento štempl nedáváme jen tak někomu, do hry vstupuje hned několik aspektů. Uchazeč musí nejprve prokázat kvalitu nabídky, tedy existenci jasného, nezaměnitelného tématu, které ve svém cíli prezentuje a jedinečnost této nabídky na trhu cestovního ruchu.

Taktéž každý Top výletní cíl musí neustále svoji nabídku obohacovat o nové zážitky pro návštěvníky a zajistit kvalitní infrastrukturu pro výletníky ve všech směrech. Samozřejmostí je příjemný a vzdělaný personál.

 

mám zájem