Na výletpo svých

Dopřávejte si nejzdravější způsob cestování v pravidelných dávkách. Vezmeme vás do jeskyní, na prázdninovou koupačku, za živým folklórem… zkrátka na co budete mít zrovna chuť.

Pojďte na to

tip na 30 výletů
seřadit podle
  • oblíbenosti
  • názvu
  • časové náročnosti
  • délky v km
  • převýšení

Region

Za nejkrásnější jeskyní Moravského krasu

Chtěli jste zamířit k Macoše? Ta je sice nejznámější, ale vězte, že největší parádnicí Moravského krasu je jeskyně Balcarka v Ostrově u Macochy. Bludiště pod Balcarovou skálou vyniká mimořádně bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou.

prohlédnout

Pohodový víkend na Hodonínsku

Přijet jen na odpolední výlet je jako chtít projet Ameriku za týden. Na Hodonínsku prožijete dokonalý víkend jako zamilovaný pár i velká rodina.

prohlédnout

Do Rasticova města nejen za Slovany

Delší trasa? Ano, ale rovinatý terén zvládnou i děti. Vzhůru za Slovany do srdce Velkomoravské říše! A taky za barevným podlužáckým foklorem.

prohlédnout

Za kamennými stavbami na Horňácku

Zavítejte do nejvýchodnější části našeho regionu, do kraje živých tradic. Tady o lidové dědictví pečují a předávají jeho krásu svým dětem, aby nezanikla a mohla okouzlit i vás.

prohlédnout

Zchlaďte se v brněnském podzemí

Horké léto na jižní Moravě? Zchlaďte se v brněnském podzemí. Na jihu Moravy je nejvíc slunce, proto se tu tak daří vinné révě, ale člověka ty tropy zmůžou... Pod zem horko nemůže!

prohlédnout

Roztoč laso a ulov si květinku!

Recept na městskou šeď a nudu? Dobrodružství s kovboji! Vzhůru do Western parku v Boskovicích a pak na Šmelcovnu, kde roste víc než jedna růže z Texasu.

prohlédnout