Seriál cykloturistických výletů Krajem vína pro cyklisty i pěší!
Přidáváme další výlet Krajem vína za burčákem! První říjnový víkend strávíme v podzimních vinicích v okolí Kyjova. Připraveny budou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší po vinařských stezkách Kyjovska. Na kole nebo pěšky budete objevovat krásy slovácké přírody a budete mít možnost ochutnat místní speciality včetně burčáku.
Výlet zakončíme ve Vlkoši, ve sklepní uličce Búdy, kde bude připravený doprovodný vinařský, folklorní a gastronomický program s nabídkou místních specialit včetně čerstvého burčáku. V závěrečném losování pak můžete vyhrát některou z cen - třeba vína z regionu či dovolenou v certifikovaném zařízení Cyklisté vítáni.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
Radniční galerie v Kyjově vás srdečně zve na vernisáž výstavy pana Jaroslava Škojce.
Výstava vín pod širým nebem se stala za 15 let fenoménem v blízkém i dalekém okolí.