Přijďte si vychutnat tajemnou atmosféru historické části města, nádvoří Znojemského podzemí, s víny od znojemských vinařů.
Romantickou atmosféru budou tematicky vytvářet růžová a bílá vína od znojemských vinařů. K vínu pro vás bude opět přichystaný velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy nebo domácí pečené slané tyčinky, dále ochutnáme například pekméz z odrůdy Pinot noir, který Balance coffee & wine vyrábí podle originální turecké receptury. V průběhu večera také ochutnáme vzorek filtrované kávy, která bude připravená z kávy, kterou si sami pražíme.
Po celou dobu řízené degustace budete v péči přímo vinaře
Ochutnáme celkem 7 vzorků špičkových vín a doba trvání cca 1 - 1,5 hodiny.
KDY? Středa 18. 8. 2021 od 19.00 hod. (sraz alespoň 5 minut před začátkem)
KDE? Vstup do Znojemského podzemí, Slepičí trh 275/2, 669 02 Znojmo
Cena 350,-/osoba
Upozornění:
Akce je z kapacitních důvodů omezena počtem max. 30 osob. Pokud máte zájem o tuto akci, tak si prosím závazně rezervujte svá místa přes webové stránky v sekci akce nebo na tel. 602 743 301.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Připomínka starobylé tradice pěstování a zavařování okurek na Znojemsku.
Davy poddaných krále Jana Lucemburského budou na Znojemském historickém vinobraní 2025 opět vítat vznešeného panovníka krále Jana Lucemburského, oslavovat jiskřivé víno, lahodný burčák a veselit se při hudbě v ulicích a mázhauzech. Přijeďte prožít jedinečnou historickou slavnost.
Květen patří ve Znojmě už tradičně seriálu kulturních a společenských akcí v centru města, které spojuje název Májové slavnosti.
Objevit tajemství jednoho z nejvýznamnějších znojemských chrámů můžete během komentované prohlídky kostela sv. Mikuláše, která vám přiblíží jeho historii, architekturu i zajímavosti, které při běžné návštěvě snadno uniknou.
Poznejte Znojmo všemi smysly! Vydejte se s námi na jedinečnou prohlídku města spojenou s degustací vín na těch nejkrásnějších vyhlídkách Znojma.
Na výstavu veteránů, kde návštěvníci uvidí nespočet nejrůznějších automobilových veteránů, můžete dorazit na prvního máje do centra města Znojma.
Třetí květnový pátek a sobota bude ve Znojmě patřit tradiční akci, která představuje partnery města Znojma z České republiky i ze zahraničí.
Zážitková degustace vín s prohlídkou vinařství Nešetřil Znojmo.
Zážitková degustace vín s prohlídkou vinařství Nešetřil Znojmo včetně tříchodového menu pečlivě spárovaného s víny Vinařství Nešetřil.
Letos tomu bude 140 let, kdy se narodila významná znojemská osobnost, a to pan Josef Mareš, který byl historicky prvním starostou města Znojma.