Ochutnávka vín z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2022 v Brně
Ochutnávka vín z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2022. K degustaci nabídne více než 600 medailemi oceněných vín. Vína budou prezentována na galerii pavilonu Z.
V sobotu od 14.00 hod. cimbálová muzika. To vše v atraktivním spojení s prodejní výstavou minerálů, šperků a drahých kamenů Minerály Brno. Ochutnávka probíhá bločkovým systémem.
Základní vstupné 120 Kč (v předprodeji 100 Kč). Sklenice 50 Kč – vratná záloha, 1 bloček 5 Kč, katalog zdarma. Degustační množství – cca 0,2 dl (20 ml):
Vstupenky k dostání v předprodeji nebo na místě. Součástí vstupného je možnost návštěvy mezinárodní prodejní výstavy minerálů, fosilií, šperků a přírodnin Minerály Brno.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Hledáte inspiraci, umělecké zážitky a jedinečnou možnost tvořit s předními osobnostmi světové kultury? ProART Festival 2025 je tu pro vás!
Příměstské tábory na koupališti Riviéra jsou již tradiční akcí pro děti od 6-12 let, kterou městská společnost STAREZ – SPORT, a.s. dlouhodobě pořádá.
Chillibraní je největší festival pálivého jídla ve střední Evropě, který každoročně přitahuje tisíce návštěvníků do Brna.
Přední akce zaměřená na současnou pop, elektronickou, rap a indie scénu.
Milí rodiče! Máme pro vás fantastickou zprávu – letos se opět setkáme na Fesťáčku, na největším dětském festivalu, který rozzáří Vaše srdce i obličeje a úsměvy Vašich dětí!
Vstupte s dětmi do světa, kde draci ožívají skrze efektní pokusy!
Přijď si namalovat vlastní obraz! Zažiješ příjemný večer s plátnem, drinkem a tapas.
Letní interaktivní prohlídka nejmodernějšího simulačního centra v celé Evropě, které je součástí LF MU, nabízí pohled do unikátních výukových prostor, kde studentům medicíny, lékařům, všeobecným sestrám a dalším zdravotnickým pracovníkům umožňuje simulace reálných situací.
V letohrádku Mitrovských na Starém Brně – od jara do podzimu – ožijí přízraky.
Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar...