DinoPark a ZOO PARK Vyškov představují ideální spojení, jak poznat dávno vyhynulé druhohorní obry a současnou faunu se zaměřením na domácí domestikovaná zvířata.
DinoPark Vyškov se nalézá v malebném lesoparku na okraji Vyškova a dinosauři si toto prostředí doslova zamilovali. Desítky modelů v životních velikostech, 4D Kino s panoramatickým filmem v ceně vstupenky, absolutně ojedinělá visutá lanová dráha DinoBike, která vám umožní pohled na DinoPark z ptačí perspektivy, a to výčet atrakcí teprve začíná, přijďte se přesvědčit. Ze zooparku a zpět vás zdarma převeze unikátní silniční vláček DinoExpres.
Spolu s DinoParkem se můžete těšit na nové bistro, narozená mláďata a další...
V dubnu otevřeno o víkendech - v těchto termínech 2.–3. 4., 9.–10. 4., 14.–18. 4., 23.–24. 4. a 30. 4.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Krásný večer s nesmrtelnými muzikálovými melodiemi v Besedním domě ve Vyškově.
Stand-Up komik z televizního pořadu Comedy Club Tigran Hovakimyan přijíždí do Vyškova.
Cestovatelská projekce plná humoru a zajímavostí v Besedním domě ve Vyškově.
Divadelní představení spolku Krásenských divadelních ochotníků přijíždí do Vyškova.
Rádi bychom pozvali všechny příznivce pestrobarevných kostiček do expozičních prostor zámku Slavkov – Austerlitz na výstavu mnoha unikátních exponátů ze stavebnice LEGO® s názvem „LEGO® MOVIE“.
Mini výstavu řemeslných prodejců s velikonoční a jarní tématikou do zámecké vstupní haly, dětské tvořivé dílničky a malování na obličej.
Přijďte si užít příjemnou jarní atmosféru a objevovat tradiční i originální výrobky od místních řemeslníků a producentů.
Nahlédněte pod střechu zámku: Tajemství půdy a historických krovů