Již tradiční osvětová akce FAST běh se letos uskuteční 24. května v parku Kraví hora v Brně
Pro registrované žáky ZŠ a víceletých gymnázií je připravený zážitkový závod s interaktivními stanovišti.
Pro všechny ostatní pak bohatý – hudební i sportovní – doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na přednášky lékařů a odborníků na veřejné zdraví, soutěže, vystoupení brněnského rappera MC Geye anebo brněnské romské kapely Čohanas.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pokud hledáte definici moderního hudebního chameleona, Tom Skinner je tím pravým příkladem.
V pondělí 4. května – v den, kdy je Síla cítit o něco víc než jindy, se Vodojemy promění v galaktický prostor plný hudby a světel.
Pohádkové dobrodružství s úkoly, výtvarnými dílnami a výkladem o vile pro děti 4–9 let a jejich rodiče.
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Víno z blízka je letní sezóna čtvrtečních degustačních večerů v Brně, letos 14. ročník.
Spojujeme zkušenost zakladatele s energií nové generace. Věříme, že dobré víno vzniká s respektem, trpělivostí a srdcem.
Charakter terroir, přirozené pěstování i zpracování tvoří chuť našich vín.
Pojďte s námi oslavit svátek darování Tóry, jeden z klíčových momentů židovské tradice.
MINT Market se po roce vrací do Vily Stiassni! Čeká vás den plný autorské módy, šperků a designu v krásném zeleném prostředí.
Ochutnávka vín z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2026
Zveme Vás na nezapomenutelný večer plný ikonických melodií z oblíbených filmů!