Večery s vínem, které jinde nezažijete! Ochutnejte ta nejlepší vína z jižní Moravy přímo v centru Brna v kouzelných prostorách Otevřené zahrady.
Přijďte prozkoumat zákoutí Otevřené zahrady v Brně se skleničkou v ruce a užít si pohodový večer s moravskými vinaři a jejich víny přímo v metropoli vinařské jižní Moravy. Po celé léto od května do září se na vás těšíme na degustacích pod širým nebem a to za každého počasí – každý druhý čtvrtek.
Co pro vás na letní sezónu 2022 připravujeme?
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
V pátek 12. června od 19:00 nám zahrají pod šiřím nebem na Velkém nádvoří hradu Špilberk kapela Olympic v rámci Bombarďák tour.
Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom pódiu
JAN VALTA Kingdom Come: Deliverance II, hudba k počítačové hře
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
V Brně jsme na své podzemí patřičně hrdí. Tedy kde jinde, než v Brně by se mělo mluvit o tom, co zajímavého se skrývá pod povrchem?
B-Side Band slaví 20 let! A při takové příležitosti nesmí chybět stěžejní dílo, které ho provází od samého počátku.
Z Lužánek až k ÚOHS aneb Věděli jste, že po Schmerlinggasse jezdil Šmirgl? Třída Kpt. Jaroše patřila kdysi k perlám rozšiřujícího se Brna.
Festival Janáček Brno 2026 rozezní již po deváté město, kde Leoš Janáček prožil prakticky celý svůj život.
Někdy volná, jindy řízená ochutnávka vín v zahradě plné bylin, stromů a květin.
Zveme vás na Svoboďák – Brno Grand Prix se blíží!