Přijďte tvořit, bavit se a za poznáním do Muzea Vyškovska!
červenec a srpen 2022 v Muzeu Vyškovska
Také na letošní letní prázdniny jsme pro tvořivé děti připravili celou řadu muzejních dílniček pro šikovné ručičky v atraktivním prostředí vyškovského zámku zaměřené především na kreativní tvoření z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro malé i větší děti, zapojit se může i doprovod. Některé z nich přímo navazují na právě probíhající výstavy (Kouzlo starých plováren, Karty osudu), další jsou pak zaměřené na přírodu, keramiku, národopis, pravěk a středověk.
V rámci všech dílniček si děti s sebou odnesou i vlastnoručně zhotovený výrobek a navíc se něco zajímavého i dozvědí.
Rozpis jednotlivých dílniček najdete na plakátech a podrobné informace včetně vstupného v letáku zde
Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 10 pracovních dnů předem na tel. č. 601 117 616.
Spolufinancováno městem Vyškov
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Divadelní komedie s Jano Paulovou a Pavlem Zedníčkem pobaví diváky v Besedním domě ve Vyškově.
Přijďte do Vyškova zahájit letní sezonu na Festivalu Uprostřed města!
Rádi bychom pozvali všechny příznivce pestrobarevných kostiček do expozičních prostor zámku Slavkov – Austerlitz na výstavu mnoha unikátních exponátů ze stavebnice LEGO® s názvem „LEGO® MOVIE“.
Zveme vás do zámeckého parku Slavkov–Austerlitz na Festival živých soch pořádaná skupinou Živé sochy Sinela a Zámkem Slavkov - Austerlitz, který je jediným festivalem svého druhu v ČR.
Milujeme dobré víno! Vy také? V tom případě si nemůžete nechat ujít gastronomickou událost roku na východě Čech!
Vzorky, které ochutnáte patří k nejlepším a hlavně k typickým vínům této severní části Velkopavlovické vinařské oblasti.
Přijďte s námi oslavit třicet let na divadelní scéně se skupinou Screamers!
Jste srdečně zváni do Radniční galerie v Kyjově na vernisáž výstavy Jaroslava Kovandy.
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
Dříve měla akce název "Otevřené sklepy Kyjovska" Nyní má nový název, ale většina vinařů zůstává stejných, jen se mění místo a čas konání.
Bydlíte v Líšni a rádi byste se dozvěděli víc o místě, na kterém žijete? Nebo byste rádi poznali jinou městskou část, její historii a zajímavosti?
Ochutnávka vín přímo ve sklepech, a to od 17.00 do 24.00 hod.