Srdečně vás zveme na grilování do Lužánek v Brně.
Zahrajeme si kvíz OPEN AIR premiérově v Lužánkách.
Zajišťujeme tam vše potřebné: pípu, gril, lavice, osvětlení, WC, projektor, plátno, výhry. Kdyby náhodou mělo pršet, tak kvíz proběhne klasicky v Utopii.
Půjdete?
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Charakter terroir, přirozené pěstování i zpracování tvoří chuť našich vín.
Někdy volná, jindy řízená ochutnávka vín v zahradě plné bylin, stromů a květin.
Festival Janáček Brno 2026 rozezní již po deváté město, kde Leoš Janáček prožil prakticky celý svůj život.
Z Estonska do Brna zavítá významná koncertní varhanice zastávající vrcholnou hudební pozici ve své zemi.
Výstava představuje mnohovrstevnatý vztah spisovatele Arnošta Lustiga k městu Brnu a jeho kulturnímu prostředí, v němž nacházel srdečné přijetí.
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
Činohra Národního divadla Brno (NdB) nabídne na jaře 2026 v divadle Reduta českou premiéru intimní a .ironické hry changes německé dramatičky Maji Zade
Balet Národního divadla Brno v roce 2026 nabídne v rámci sezony 2025/2026 kombinaci romantické klasiky a moderní tvorby.
Brněnská opera vstupuje do nové sezony s pestrým programem, který potěší milovníky klasiky i rodiny s dětmi.
B-Side Band slaví 20 let! A při takové příležitosti nesmí chybět stěžejní dílo, které ho provází od samého počátku.