Dobrovolný svazek obcí MODRÉ HORY zve všechny vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky na podzimní putování mezi vinohrady a sklípky s chutí burčáku.
Start v 9.00 hod., Ekocentrum Trkmanka
(razítkovací místa ve všech obcích otevřena od 9:00 do 16:00 hod.)
OFICIÁLNÍ START
Velké Pavlovice - v 9:00 hodin - venkovní areál Ekocentra Trkmanka
(start je pohodový - relaxační - putování není na čas - je možné startovat i později v průběhu dne z kterékoli obce Modrých Hor)
OFICIÁLNÍ CÍL
Velké Pavlovice - 14:00 až 17:00 hodin - venkovní areál Ekocentra Trkmanka
RAZÍTKOVACÍ MÍSTA * budou pro vás otevřena od 9:00 hod. do 16:00 hod.
DOPORUČENÁ TRASA s pořadovým číslem razítkovacího místa + doporučená zastavení: ...brzy upřesníme
KDE KOUPIT STARTOVACÍ BALÍČEK
Startovací balíček můžete zakoupit v den konání akce přímo na místě oficiálního startu - v areálu sokolovny ve Velkých Pavlovicích nebo také ve zvýhodněném předprodeji - informace o rezervaci naleznete níže. Rádi vycházíme návštěvníkům vstříc, a proto je možné zakoupit startovací balíček i v ostatních obcích Modrých Hor. Vyzvednout si svůj startovací balíček i v případě předprodeje je možné ve všech obcích, není nutné dávat předem vědět kde si balíček vyzvednete.
Konkrétně jsou to všechna tyto místa:
CO OBSAHUJE STARTOVACÍ BALÍČEK A KOLIK STOJÍ:
skleničku
nosičku na krk
slosovatelnou razítkovací mapku s bližšími informacemi
zdarma vzorek burčáku za razítko do mapky
kupon na ochutnávku vína v rámci výstavy vín soutěže 30 vín Modrých Hor
kupon na nákup vína v hodnotě 100,- Kč
Na závěr putování si můžete užít krásnou akci v areálu sokolovny ve Velkých Pavlovicích - Poznej Modré Hory (místní dobroty a pochutiny, vína soutěže 30. VÍN MODRÝCH HOR.
Ve folklórním programu vystoupí od 15:00 do 19:00 hod. CIMBÁLOVÁ MUZIKA LAŠÁR z Velkých Pavlovic.
Těšíme se na Vás.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Víno a cimbál k sobě prostě patří, přijďte se přesvědčit!
Kateřinské hodečky se nesou ve znamení dětských folkorních souborů a volby dětských stárků pro rok 2026
Přijeďte si užít poslední letošní cimbál do vinařství Buchtovi ve Velkých Pavlovicích.
Spolek Vinaři z Rakvic srdečně zve všechny příznivce a milovníky vína do vinařské obce Rakvice na Svatomartinský den otevřených sklepů.
Vinaři Zaječí, z.s. vás zvou na další úspěšný ročník, kde budete moci ochutnat nejen mladá vína, ale i vína starších ročníků.
Svatomartinské hody s cimbálem - Svatomartinské víno - husí menu - ubytování
Svatomartinské víno - svatomartinská husa - cimbál - ubytování
Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá "opičí hory" – prý se u nás hodně pije. Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe, a proto si opičku Emilku zvolili za svého maskota.