Objevte věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté.
Máte pocit, že už dobře znáte všech 180 exponátů, které brněnský zábavní vědecký park VIDA! nabízí? Pak se pusťte do luštění hádanek a šifer v nové expoziční hře Mise do oblak.
Vydáte se po stopách odvěké touhy člověka vzlétnout. Po cestě se seznámíte s dobrodruhy, kteří vyhlásili boj zemské tíži, od bratrů Montgolfiérů až po Elona Muska.
Úspěšní řešitelé mise si odnesou domů vlastní letadýlko.
Tak vzhůru do oblak!
Startovací balíček pro skupinu až 5 osob obdržíte na pokladně za 70 Kč. Hra je pro děti od 8 let. Do hry můžete vstoupit kdykoliv během dne, abyste však stihli vyřešit všechny úkoly a získali poklad, doporučujeme začít nejpozději v 15 hodin.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Víkendový program s pokusy pro děti od 5 let
Řízená degustace vín z Vinařství Nepraš & Co. v Pavlově
Ochutnávka vín z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2026
Staré Brno není jen Mendlovo náměstí. Na jižním břehu je také spousta zajímavých míst.
Pojďte s námi oslavit svátek darování Tóry, jeden z klíčových momentů židovské tradice.
MINT Market se po roce vrací do Vily Stiassni! Čeká vás den plný autorské módy, šperků a designu v krásném zeleném prostředí.
V pátek 12. června od 19:00 nám zahrají pod šiřím nebem na Velkém nádvoří hradu Špilberk kapela Olympic v rámci Bombarďák tour.
Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom pódiu
JAN VALTA Kingdom Come: Deliverance II, hudba k počítačové hře