Benefiční koncert šíří dobročinnou myšlenku finanční pomoci potřebným dětem a rodinám, které prožívají velice těžké období.
Finanční prostředky budou použity na ubytovnu pro rodiny dětí léčených na Klinice dětské onkologie FN Brno.
Na koncertu vystoupí Hanka Holišová, Robert Jícha a hosté…
Záštitu nad akcí převzala JUDr. Markéta Vaňková, primátorka statutárního města Brna. Akce se koná za podpory statutárního města Brna a městské části Brno – Královo Pole.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Technické muzeum v Brně uvádí novou výstavu s názvem „Policejní ředitelství v Brně 1918–1945“ a s podtitulem „Ve službě proti zločinu“.
Že je Šanghaj daleko? Ale kdeže, stačí přijet ke Králopolské a Šanghaj vám bude k dispozici!
Procházku začneme v nejstarším veřejnosti přístupném městském parku v Česku.
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, texty pohrávající si s půvabem češtiny a prvotřídní hudebníci.
Jiří Pavlica & Hradišťan je ojedinělé hudební seskupení s nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem.
Sólový koncert Vojtěcha Dyka s živým klavírním doprovodem.
Zažijte vilu Tugendhat jako nikdy dřív! Brněnská ikona ožije světelnou show Light Up Tugendhat, kterou vrcholí letošní oslavy 25 let od zápisu na Seznam světového dědictví UNESCO.
Čtvrtý a poslední díl série Osobnost regionu 2026. Vinařství Volařík.
Festival Janáček Brno 2026 rozezní již po deváté město, kde Leoš Janáček prožil prakticky celý svůj život.