Trh zaměřený na řemesla, umění, módu, šperky, komponenty, minerály, art knihy a hudební nosiče atp.
Trh pořádáme za spolupráce s Fler.cz
Zveme všechny tvůrce, umělce, řemeslinice a řemeslníky, krasomilce, modisty, prodejce komponent a minerálů, majitele starého dekorativního a uměleckého vintage zboží na společné trhy do pasáže ALFA v Brně.
Přivítáme i audiovizuální umělce, knihy uměleckého charakteru a jiná art media.
Akce se bude konat pravidelně v prostoru pasáže / zastřešeného / paláce ALFA v centru Brna.
Na tomto místě již bezmála deset let probíhají oblíbené pravidelné bleší trhy a jsou navštěvovány i lidmi zdaleka.
Nyní vytváříme novou tradici, tradici ARTTRHu, které budou směřovány obsahem pouze na prodej zboží nesoucího ducha umění, šikovnosti a krásy. Bez použitého a sběratelského zboží.
Do centra Brna není běžně možný vjezd auty ale i to umíme zařídit. Pokud nám sdělíte Vaši SPZ a půlhodinový čas vykládky a poté nakládky, zařídíme Vám povolení. Počet vjezdů máme silně omezen a tak prosím aby jste o toto žádali pouze pokud máte těžké a obtížně transportovatelné zboží. Z normálnš dostupné silnice je to k nám po hladké dlažbě cca 150 metrů.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zveme Vás 17.12 na vernisáž analogových fotek Drahomíra Stulíra a na vánoční besídku Pomezí, kde bude punč téct za zvuků koled, klavíru a gramofonu.
Rozžij knihu! Kdo se ztratil v Laponsku (Markéta Hejkalová)
Láskyplný příběh vycházející z knižní předlohy Louve (Vlčice) francouzské spisovatelky a ilustrátorky Fanny Ducassé obohacený citacemi básní Jana Skácela a Františka Halase.
Zažijte atmosféru vánočně laděných krovů s možností výstupu na věž a objevte to nejzajímavější z kostela sv. Jakuba prostřednictvím našich průvodců z řad brněnských herců a moderátorů.
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
Brněnský baletní soubor vstupuje do nové sezony s výraznými uměleckými počiny, beneficí i účastí na prestižních akcích.
Brněnská opera vstupuje do nové sezony s pestrým programem, který potěší milovníky klasiky i rodiny s dětmi.
Hledání ztraceného mládí opletené rytmy vídeňského valčíku, v rokokových kostýmech, s úsměvem, trochou sentimentu a moudrostí, taková je inscenace slavného Růžového kavalíra.
Jak se kdysi slavily Vánoce? Co patří k adventním a vánočním zvykům? A jaké toto období má smysl v lidských životech?
Brněnské Vánoce a jejich vánoční trhy jsou tu proto, aby vás potěšily a naladily na nejkrásnější svátky v roce.
Přednáška o klíčových slovech spojených s veřejným působením Václava Havla jako disidenta a politika.