Cyklus obnovených přednášek v historickém sklepení staré radnice.
První letošní povídání bude o historii vinohradnictví a vinařství v obci Blučina. Pan Lang z vinařství Sklep Blučina představí osobně vlastní vinařství a zasvětí přítomné do tradiční technologie výroby. Prezentováno bude asi 6 bílých vín a 4 červená vína ročníků 2019 až 2022.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Ornitologická vycházka s pozorováním rozletu hus a zimních ptačích návštěvníků Novomlýnských nádrží.
Mezinárodní soutěže o příští budovu Moravského židovského muzea Mehrin se zúčastnily čtyři přední světové ateliéry: Bjarke Ingels Group (DK), MVRDV (NL), Cino Zucchi Architetti (IT) a Kengo Kuma & Associates (JP).
Hologramy rituálních předmětů mikulovského pohřebního bratrstva Chevra kadiša.
Alžírsko je desátou největší zemí na světě a vůbec největší africkou zemí – přesto sem nikdo nejezdí.
Pultová degustace nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2025
Žehnání a ochutnávka mladých vín ve sklepě ZO ČZS a historické Střelnici v Hustopečích.
V letošním roce svá vína představí 5 vinařů v termínech 8. a 22. ledna, 5. a 19. února a 5. března.
Vyzkoušejte pokusy propojující vánoční tradice s kouzlem vědy!
Varhanní koncert v jedinečných prostorách moderního kostela sv. Václava a sv. Anežky České.
Můžete těšit na zabíjačkové speciality, otevřené sklepy místních vinařů, tombolu, průvod nejen milevských maškar nebo folklórní pásmo.