18. ročník otevřených vinných sklepů
Již tradiční společenská akce získává své přátele. Vstupné obsahuje degustační skleničku, seznam vinařů a vzorků s plánem areálu, volnou degustaci a vstup na besedu u cimbálu, která je od 19 hodin ve stejném areálu.
Po dobu otevření všechny sklepy navštíví mužský pěvecký sbor. Přímo v areálu je možnost parkování a také stanování. Zajištění hygienického zázemí je samozřejmostí.
U vinařů dostanete malé degustační sousto, další občerstvení je zajištěno přímo v areálu. V neděli pak je možnost blíže poznat jednotlivé vinaře. Přijďte, budete vítání v příjemném prostředí - prostě strávit celý den do sklepů - jak my říkáme "Pod Búdy".
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Můžete zde ochutnat několik stovek tradičních odrůd, ale i těch velmi málo známých, jako je například Milia, Noria, Rosiana, Sylvánské červené, Váh, Sevar, Agni, Kofranka, Medea, Nativa a další.
Výstava probíhá v tradičním duchu, prezentovaná vína jsou ze širokého okolí vinařské oblasti Morava a rovněž i ze zahraničí.
Přijměte pozvání na nevšední večer plný zábavy, vína a samozřejmě politiky (té kravihorské)!