Řízená degustace Vinařství Ilias s prodejem vína za sklepní ceny
Rodinné vinařství Ilias z Pavlova nám představí majitel Georgios Ilias. Celá produkce vín pochází z pálavských tratí.
Bílá vína kvasí a zrají v nerezových tancích, červená v dřevěných sudech barrique. Doba zrání se pohybuje od 8 do 24 měsíců. Součástí filozofie výroby bio vín je nejen absence použití chemických postřiků na vinicích, ale také výroba vína bez použití moderních přípravků ovlivňujících chuť a vůni. Vinařství sklízí úspěchy v českých i zahraničních soutěžích. Po degustaci je možno koupit vína za sklepní ceny od vinaře. Prosím rezervujte si svá místa. Těšíme se na Vás :-)
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Další podzimní degustace bude určitě fantastická. Pan Jiří Hudec nám přiveze 10 vín z Vinařství Mikrosvín Mikulov. Který vlašák bude nejlepší ? Uvidíme.
Technické muzeum v Brně otevřelo novou výstavu s názvem „MORA. Dvě staletí cesty dějinami“.
Již počtvrté připravilo Technické muzeum v Brně na podzimní období 2025 vzdělávací cyklus celkem osmi přednášek, který přináší zajímavá a netradiční témata pohledem odborníků.
Ozvěny Beatfestu 2025 se uskuteční ve středu 22. října 2025 v KC Semilasso v Brně.
25. října 2025 v brněnském kulturním centru Semilasso vypukne narozeninový koncert skupiny Hands Dance, která už 11 let tlumočí hudbu a divadlo neslyšícím.
Pojďme opět „zapařit“ retro hry na originálních 8 a 16bitových strojích z 80. let minulého tisíciletí. Budou to zejména ATARI, Commodore a Sinclair, ale také Sharp.
Připojte se k nám s Lukášem a pojďte ochutnat vývěr z jeho archivních vín.
Jak socialistická propaganda zobrazovala ženské hrdinky – pracující matky, traktoristky, vědkyně či sportovkyně? A proč měly být právě ony vzorem pro celou společnost?
Jako každý rok, i letos se můžete těšit na akci, při níž si připomeneme příjezd císaře Napoleona do města v roce 1805.
V roce 2018 jsme si připomněli 100 let od vytvoření tzv. Velkého Brna připojením dvou desítek předměstských obcí...