Přijměte pizvání na tradiční vinařskou akci v Kyjově
Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Stačí přijít v sobotu 30. 9. 2023 mezi 9. a 11. hodinou na registrační místo v Kyjově na Masarykově náměstí před radnici a vyzvednout si u u nás ve stanu startovní balíček. Odkaz v mapě zde
Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 210 Kč nebo pak na místě za 270 Kč (předprodej končí ve čtvrtek před sobotní akcí). Děti do 15 let mají vstup zdarma. Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, slosovatelný startovní pas s mapou tras, zajištění doprovodného programu na trasách a v cíli a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Trasy
Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů.
Kde se ubytovat?
Ubytování s bezplatnou úschovou kol v certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni najdete na webu Cyklisté vítáni.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Kyjov chystá na červenec pěkně chutný zážitek! V sobotu 18. července se náměstí promění v jedno velké kulinářské jeviště.
Radniční galerie v Kyjově vás srdečně zve na vernisáž výstavy pana Jaroslava Škojce.
Dojdite si zatančit, zazpívat na tradiční velikonoční besedu u cimbálu a nezapomeňte si vzít něco na vyšlahání!
Jste srdečně zváni do divadelního sálu MKS Kyjov na zábavnou talk show.