Unikátní noční turistický...
Unikátní noční turistický závod na 60 km odstartuje v pátek 13. října v 19:30 hod. od Penzionu Šalamoun v Jevišovicích; kratší denní verze na 30 km pak následující den v 7:00 hod. ze stejného místa. Závodí vždy dvou až čtyřčlenné týmy a trasa vede krásnou lesnatou krajinou Jevišovicka. Na jednotlivých stanovištích je vždy uvedena přesná poloha toho následujícího. O umístění týmu rozhoduje počet dosažených stanovišť a v případě shody celkově dosažený čas.
https://skautjevisovice.wixsite.com/js60
https://www.facebook.com/events/597685032444726

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zahrada Starého zámku v Jevišovicích nabídne od 15 hod. zábavu pro celou rodinu.
V rámci série duchovních koncertů nazvaných "Fatymské kulturní léto" vystoupí v kostele sv. Vavřince v Plenkovicích světoznámá houslistka Marie Fuxová.
Olbramkostel zve všechny příznivce dechové hudby na příjemné hudební odpoledne, které nabídne pohodovou atmosféru, setkání s přáteli i muziku.
Unikátní výstava ze soukromé sbírky Marie Maderové ze Šanova, která návštěvníky provede světem hraček napříč několika generacemi.
Pondělí je obvykle dnem, kdy mají památky v ČR obvykle zavřeno. Ve Znojmě se však právě první den v týdnu nabízí po celé prázdniny zejména rodinám s dětmi zábavný program v Jižním hradebním příkopu za Vlkovou věží.
Každé prázdninové pondělí ožije Jižní hradební příkop ve Znojmě pestrým programem pro celou rodinu.
Každé prázdninové pondělí ožije Jižní hradební příkop ve Znojmě pestrým programem pro celou rodinu.
Inspirovat se tvorbou začínajících umělců a užít si spojení současného umění a historického prostředí Znojemského hradu můžete během výstavy, která započne 16. června a potrvá až do 30. srpna 2026.