Srdečně zveme na Svatováclavské hody s právem, které se uskuteční v sobotu 30. září a v neděli 1. října v Domaníně.
Sobota 30.09.2023
Neděle 01.10.2023
Do kroku, k tanci i poslechu hraje dechová hudba Vinařinka.
Doprovodný program:
Slovácký sklípek u Koutných za farou - Pá 29.09. posezení u burčáku 14:00 - 21:00, So 30.09. posezení u vína a burčáku 14:00 - 21:00 (cena 170 Kč zahrnuje pohárek, 5 vzorků). Občerstvení zajištěno.
Koulení o hodové prase - Kuželna Domanín So 30.09. 14:00 - 24:00, neděle 1.10. 14:00 - 18:00
Muzeum a galerie Josefa Šlahůnka - So 30.09. 15:00 - 18:00
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte ochutnat široký výběr skvělých vín a užít si příjemnou atmosféru s cimbálovou muzikou.
Máte už nachystané masky? Velký dětský karneval v KD Strážničan se blíží!
Ples bude letos probíhat v CELÉM KULTURNÍM DOMĚ! Těšte se na program nejen ve Velkém sále, ale i v Komunitním centru Patro a Clubu Vinárna! Celým večerem Vás provede známá tvář z Televizních novin, Veronika Petruchová!
Kulturní dům Strážničan se stane hostitelem jedné z velkých hudebních událostí příštího roku. Legendární Roman Horký a jeho skupina Kamelot vystoupí v rámci speciálního koncertu s podtitulem "To nejlepší od Kamelot".
Srdečně Vás zveme na 4. ročník Strážnického fašanku na radnici, který bude probíhat na dvoře městského úřadu. Můžete se těšit na zabijačkové pochoutky, ale i na boží milosti či koblížky.
Již 6. ročník Výstavy vín v Moravanech u Brna, tradiční ochutnávání nebodovaných vín z Jižní Moravy, ale i ze světa.
Kostelecká chasa a obec Kostelec vás srdečně zvou do KD na krojový ples.
V sobotu od 14.00 hod. proběhne v KD v Kostelci 28. výstava vín.