Legenda české hudební scény míří do Drnovic u Vyškova!
Kapela z Valašského Meziříčí působící na české hudební scéně od roku 1983 vznikala pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy. Trvalo osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka ,,Made in Valmez,, od skupiny s podivným názvem, jež v sobě mísila kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti.
Do povědomí se kapela zapsala hity jako Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. Od té doby uplynula řada let, během kterých kapela vydala 16 desek hořkosladkých songů nezaměnitelného rukopisu.
Předprodej zde
Harmonogram: 19:00 Open
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Tradiční vzpomínková akce na události předcházející bitvě tří císařů.
Beseda Martiny Viktorie Kopecké, farářky Církve československé husitské a Zbigniewa Czendlika, římskokatolického kněze poprvé ve Vyškově.
Přijďte obdivovat fascinující stavby z kostek a užít si den plný kreativity a zábavy do Slavkova u Brna.
Zveme všechny milovníky historie, vojenské taktiky i krás jižní Moravy na mimořádnou exkurzi k 220. výročí bitvy u Slavkova – Bitvy tří císařů!
Město Slavkov u Brna, nádvoří zámku i zámecký park se opět vrátí do atmosféry roku 1805. Přijeďte se podívat, jak to tam v době slavné bitvy vypadalo!
220. jubilejní výročí bitvy u Slavkova, bitvy tří císařů - Austerlitz 2025. Buďte při rekonstrukci bitvy i vy.
Pietní akt, při kterém uctíme památku nejen vojenských, ale i civilních obětí bitvy.
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu ve Vavřinci 30. 11. 2025.
Srdečně vás zveme na recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu.
Jste srdečně zváni na koncert smyčcového kvarteta Aristo Quartet.