Sbor dobrovolných hasičů ...
Sbor dobrovolných hasičů Hnanice pořádá tradičně na Štědrý den výlet do okolí slavné vinařské obce. Nenáročná trasa vhodná pro děti (cca 5 km) povede od kostela sv. Wolfganga (sraz v 10:30 hod.) na Heiligen Stein (Svatý kámen) v Mitterretzbachu na moravsko-rakouských hranicích.
https://www.facebook.com/obecHnanice

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinaři z Hnanic připravili i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Ochutnávkový stánek na vinici Šobes vás zavede do srdce Národního parku Podyjí, kde se na slunném svahu nad meandrem řeky Dyje rozkládá jedna z nejvýznamnějších vinic Evropy.
Nejen v prázdninových měsících se o vás v Šatově postarají členové Spolku šatovských vinařů.
Další ročník oblíbené vinařsko-turistické akce vás zavede do Šatovských vinohradů, tentokrát po levém břehu potoka Daníž, kde se nachází viniční trať „Skalky“.
Nejnovější atrakcí turistického programu Znovínu je další degustační stánek, a to na viniční trati Peklo, která se nachází v obci Šatov, která na hranici s Rakouskem.
Cech vinařů z Havraníků pro Vás připravil i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Pokud se k nám do Šatova vydáte nejen o prázdninách, nemusíte mít strach, že byste byli ochuzeni o vína místních vinařů.
Již 51. ročník oblíbeného krojovaného posvícení v Šatově nabídne den plný folkloru, tradic a večerní zábavy.
Vydejte se z Louckého kláštera ve Znojmě po cyklostezce směrem k vinici Šobes a přibližně v polovině cesty objevíte malebnou vinařskou obec Havraníky.