Kdo má rád vyhlídky a nev...
Kdo má rád vyhlídky a nevadí mu trochu zima, určitě využije možnost svézt se na velkém vyhlídkovém kole. Po celé období adventu a až do Silvestra bude instalováno na Komenského náměstí v centru Znojma.
https://www.znojemskabeseda.cz
https://www.facebook.com/ZnojemskaBeseda

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Znojemský Domeček přivítá TOP jazzový program roku: jedinečné spojení zpěvu Jana Smigmatora s nezapomenutelným saxofonem Scotta Hamiltona.
Už osmnáctým rokem pokračuje znojemský JazzFest, který opět přiváží do Znojma věhlasné jazzmany z celého světa.
Letos tomu bude 140 let, kdy se narodila významná znojemská osobnost, a to pan Josef Mareš, který byl historicky prvním starostou města Znojma.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě zve na novou archeologickou výstavu, která je pro návštěvníky připravena v rámci projektu Tajemná místa muzeí Jihomoravského kraje.
Tradiční novoroční koncert big bandu Stadtmusik Hollabrunn (AT) v Městském divadle Znojmo začne v 19:30 hod.
Zahřejte se pořádnou porcí jazzu a lahodným svařákem přímo u Radniční věže v centru Znojma.
Štukový sál Znojemské Besedy opět nabídne v zimním období nedělní pohádky pro nejmenší – vždy od 15:00 a od 16:30 hod.
Štukový sál Znojemské Besedy opět nabídne v zimním období nedělní pohádky pro nejmenší – vždy od 15:00 a od 16:30 hod.
Kytarový mág Will Johns vystoupí ve Znojmě v rámci JazzFestu.