Pravidelně od dubna do zá...
Pravidelně od dubna do září vyrážejí od hráze Vranovské přehrady z přístaviště č. 1 a 2 vyhlídkové lodě Valentýna, Viktorie a Poseidon na vyhlídkové i linkové plavby; v letních prázdninových měsících dokonce denně a v dalších měsících podle počasí. Vyhlídková trasa, která vede od přehradní hráze až pod hrad Bítov a zpět, trvá 2 hodiny, a není problém si sebou vzít (za poplatek) kolo, kočárek anebo pejska. Zejména v letních měsících však doporučujeme rezervaci míst předem. Novinkou letošního roku jsou reprezentativní fotoalba, která si během plavby můžete zapůjčit v lodním baru. Představují staré historické fotografie zachycující stavbu Vranovské přehrady i historii zdejší lodní dopravy. I tímto způsobem se Lodní doprava Vranov zapojuje do rozsáhlého projektu VRANOVSKÁ PŘEHARDA 90.
https://www.lodnidopravavranov.cz
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057496899146
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Kdo se chce tak trochu bát, může vyrazit první listopadovou sobotu do Vranova nad Dyjí.
SDH Vranov nad Dyjí ve spolupráci se Státním zámkem ve Vranově nad Dyjí pořádají Světýlkové putování
Prodej - BURZA - Bazárek ve Společenském domě ve Vranově nad Dyjí.
Vyhlášená rodinná Restaurace U Tesařů v centru Bítova pořádá v průběhu celého roku řadu speciálních gurmánských akcí, které jsou vždy doplněny také orosenou produkcí ze sousedního "sesterského" Hasičského pivovaru Bítov.
"Panoptikum recyklovaných zvířat a snů barona Haase" je celý název výstavy, která se usídlí na hradě Bítov od začátku června až do konce října 2025.
Správa NP Podyjí připravila další zajímavý program, tentokrát zaměřený na vojenskou historii s tématikou "BUNKRY V PODYJÍ".
Na trochu strašidelnou Dýňovou stezku se můžete s dětmi vypravit také do Plenkovic.
Každoročně vybírá Národní památkový ústav speciální téma, které propojuje desítky památkových objektů napříč celou Českou republikou.