Festival Expozice nové hudby vás zve na výjimečný koncert Communicating Vessels, který proběhne v unikátním prostředí Vodojemy Žlutý kopec.
Tento jedinečný prostor, se svou neobvyklou akustikou a magickou atmosférou, nabídne světovou premiéru skladeb, které Radim Hanousek, Ian Mikyska, František Chaloupka, Michal Wroblewski a Kristýna Švihálková vytvořili dvojici vodojemů na míru.
Každý z těchto skladatelů vytvořil v synergii s ostatními originální dílo, které reflektuje jedinečnost prostoru Vodojemů, a společně tak spojí hudbu a prostor do harmonického celku. Nenechte si ujít originální hudební událost, pro jejíž vznik nabízí tato monumentální technická památka ideální prostředí.
Festival Expozice nové hudby obohacuje brněnské publikum o to nejlepší ze soudobé klasické hudby už 36 let a organizuje jej Filharmonie Brno.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pokud hledáte definici moderního hudebního chameleona, Tom Skinner je tím pravým příkladem.
Ochutnávka vín z mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2026
Víno z blízka je letní sezóna čtvrtečních degustačních večerů v Brně, letos 14. ročník.
V pátek 12. června od 19:00 nám zahrají pod šiřím nebem na Velkém nádvoří hradu Špilberk kapela Olympic v rámci Bombarďák tour.
Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom pódiu
Zveme Vás na nezapomenutelný večer plný ikonických melodií z oblíbených filmů!
Zveme Vás na nezapomenutelný večer plný ikonických melodií z oblíbených filmů!
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Staré Brno není jen Mendlovo náměstí. Na jižním břehu je také spousta zajímavých míst.
Spojujeme zkušenost zakladatele s energií nové generace. Věříme, že dobré víno vzniká s respektem, trpělivostí a srdcem.
Charakter terroir, přirozené pěstování i zpracování tvoří chuť našich vín.