Lata srdečně zve děti i dospělé do Wilsonova lesa na tradiční podvečerní putování s lampiony, letos na motivy pohádky O třech prasátkách.
Čeká na vás několik stanovišť s úkoly pro děti 2-8 let.
Trasa je vhodná pro kočárky, i s úkoly trvá cesta přibližně hodinu. Vyrazit můžete kdykoliv od 16:30 do 19:00 hodin.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zveme Vás na řízenou degustaci vín s možností objednávky za zvýhodněné ceny pro tuto akci.
Gratulační koncert k životnímu jubileu houslisty Jiřího Jahody, zakladatele souboru Moravské klavírní trio.
Chcete se seznámit s areálem brněnského výstaviště? Rádi byste se dozvěděli základní informace, seznámili se s historií a stavebním vývojem této významné brněnské památky a jednotlivých pavilonů? Pak je komentovaná prohlídka Brněnské výstaviště od Áčka po Zetko právě pro Vás.
Srdečně vás zveme na koncert Bratří Ebenů do brněnského Sonocentra.
V letohrádku Mitrovských na Starém Brně – od jara do podzimu – ožijí přízraky.
8. ročník výstavy výtvarných děl studentů ateliéru AS1 FaVU VUT vytvořených pod vedením prof. Michala Gabriela a Tomáše Medka.
Zveme vás 7. října za bylinkami do Otevřené zahrady v Brně.
Poběž s námi pro zdraví a buď doopravdy SAFE! Den sportu, prevence a zábavy na podporu nejen onkogynekologických pacientek v rámci kampaně World GO day.
Dramatická cesta od barokní zbožnosti k totalitní ideologii - nová protiválečná expozice Muzea města Brna.
Do výstavy byla doplněna projekce s příběhy dvou zajímavých exponátů v expozici – kordu brněnského poštmistra Metzgera a francouzského kyrysu z bitvy u Slavkova – odhalujících jejich původ a určení.
Nový výstavní projekt Muzea města Brna, konaný při příležitosti 130. výročí narození architekta Bohuslava Fuchse.