Expediční kamera není jen o sportovních výkonech na plátně a humoru, ale šíří i hluboké myšlenky.
Mezinárodní filmový festival Expediční kamera již od roku 2009 přináší k divákům ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy sezóny z celého světa i z domácí produkce.
Díky místním spolupořadatelům se festival dostává do moderních multikin, ale i do útulných sokoloven, kaváren a klubů.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Pivnice, knajpy, hospůdky, nálevny… Už ve středověku krčmy a hostince nesloužily pouze k nasycení a napojení svých návštěvníků, ale měly také nezastupitelné místo ve společenském životě.
Koncertní sál pro symfonickou hudbu s akustikou světové úrovně
Každé léto se Biskupský dvůr promění v otevřené divadlo pod širým nebem.
Návštěvníci uvidí, jak je hmyz přizpůsoben k přežití v různých prostředích a že hranice mezi krásou a bizarností je v přírodě často velmi tenká.
Barokní skvost ukrytý v areálu kapucínského kláštera dodnes udivuje svojí zdobností a není běžně přístupný veřejnosti.
B-Side Band slaví 20 let! A při takové příležitosti nesmí chybět stěžejní dílo, které ho provází od samého počátku.
Co je to neřest? Mravní vada? Hříšný požitek? Špatný návyk? Všechny odpovědi jsou správné!
Letní open-air festival zaměřený na dílo Williama Shakespeara v podmanivých kulisách hradu Špilberku.
JAN VALTA Kingdom Come: Deliverance II, hudba k počítačové hře
Činohra Národního divadla Brno (NdB) nabídne na jaře 2026 v divadle Reduta českou premiéru intimní a .ironické hry changes německé dramatičky Maji Zade