Venkovní hledačky

Vydejte se s dětmi na dobrodružný průzkum do světa (jižní Moravy). Na trase narazíte nejen na historické pecky jižní Moravy, ale při troše štěstí objevíte i ukrytý poklad.

Najdi královské dary

Jen tak pomůžeš vysvobodit zakletý hrad Špilberk z moci zlotřilého černokněžníka. Tvoje (vý)zbroj? 4 pastelky, pracovní sešit a porce odhodlání!

chci vědět víc

Se zvířátky o hvězdárně v Brně

Patero nezbedných zvířátek, která utekla z pohádky, hraje kolem planetária na schovku. Pomůžete je najít spolu se symboly a vše správně spojit?

chci vědět víc

Vydej se s Krasíkem za jeho kamarády

Akční šnek Krasík nachystal několik parádních výletů, na kterých budete plnit úkoly a pátrat po odpovědích z hrací karty.

chci vědět víc

Korálky komorné Elišky

Byla jednou jedna nepořádná služebná aneb… Nejen hrad Pernštejn, i podhradí skrývá neobjevené poklady!

chci vědět víc

Skryté příběhy města Znojma

Vítej ve 13. století. Lokátor Mauer, kterého povolal král z Německa, si neví rady, jakou určit královskému městu Znojmu správnou velikost. Vytáhneš ho z bryndy?

chci vědět víc

Z kulturní krajiny vinohradů do divočiny Podyjí 

Hledačka, jak má být. Navíc v překrásné krajině jediného národního parku Moravy. Vydej se na dobrodružnou výpravu s úkoly, kde zapojíš nohy i hlavu!

chci vědět víc

Tajemství bylinkové zahrady

Zážitek nejen pro fajnové nosíky. Hra o voňavý poklad probíhá v úžasném areálu Sonnentoru. Povede se vám získat číselný kód?

chci vědět víc

Okolo řeky Dyje

Hru doslova pro celou rodinu se zajímavostmi na trase si zahrajete ve Vranově nad Dyjí. Že máte kočárek? To není výmluva, spíš naopak.

chci vědět víc

Claryho stezka kolem Vranovské přehrady

Vranovská hledačka číslo 3! Trasa vede většinou po lesních a skalních pěšinkách, při hezkém počasí hrozí po cestě parádní koupačka.

chci vědět víc

Okolo zámku

Sbalte svačinu, papír a tužku a vydejte se po lesních i skalních pěšinkách kolem pohádkově krásného zámku Vranov nad Dyjí.

chci vědět víc

Prušácké výpalné

Jako by nestačilo, že vymyslel hromosvod. Teď musí slovutný vynálezce Prokop Diviš vyřešit obsazení Louckého kláštera pruskou armádou. Pomůžete mu?

chci vědět víc

Podyjská prožitková hledačka

Do přírodovědné hledačky v národním parku Podyjí „u železné opony“ se pusťte, jestli ve vás dříme hravý duch. A ta krajina… Jako malovaná!

chci vědět víc

Víte o dalších hledačkách v okolí?

Chtěli byste u nás zveřejnit i vaši venkovní hru (nejen) pro děti? Napište nám na mail info@ccrjm.cz. Spolu to vymyslíme.

Odeslat