Venkovní šifrovačky

Výlet a hra v jednom! Staň se detektivem, který se svým týmem rozlouskne kdejakou záhadu. Tyhle šifrovačky pod širým nebem jsou to pravé pro hravé duše bez ohledu na věk v občance.

S Mendelem za pokladem na Špilberk

Stanoviště lze projít na přeskáčku a rébusy vyřešit najednou, nebo si je rozdělit na více procházek.

chci vědět víc

Šifra pana Mendela

Zjisti, jestli máš detektiva v genech! Vydej se po stopách G. J. Mendela, zdolej sérii záludných šifer a vypátrej jeho ztracený rukopis.

chci vědět víc

Zvířecí detektiv

V Zoo Brno můžete díky únikové hře pomoci místním zvířatům s vyřešením zapeklitého případu. U místních surikat se totiž přihodilo něco zvláštního!

chci vědět víc

Příběhy do kamene tesané

Slavkov není jen Napoleon! Rozluštěte tajenku, kterou ukrývají sochy antických velikánů v horní části zámeckého parku ve Slavkově. Hrací kartu si stáhněte rovnou tady:

chci vědět víc

Šifra Kurta Gödela

Máte rádi logické šifry? Tak to budete ve svém živlu. Vydejte se na cestu za tajemstvím jednoho brněnského génia a objevte skrytá zákoutí moravské metropole.

chci vědět víc

Svatopluk a zrádce

Pomůžete Sigellovi dokázat, že do přízně knížete Svatopluka se vetřel zrádce? Trasa vás navíc provede areálem slovanského hradiště v Mikulčicích.

chci vědět víc

Poznejte nedobytý hrad

Co je pravdy na tom, že má tahle pevnost v centru města svého čerta? Odhalte šifru ukrytou ve zdech Špilberku!

chci vědět víc

Oříšky pro veverku Věrku

Pomůžete roztržité zrcečce Věrce najít zapomenutou skrýš s oříšky? Šifrovací hra o přírodě vás zavede do krásné zahrady vily Löw-Beer v Brně.

chci vědět víc

Víte o dalších šifrovačkách v okolí?

Chtěli byste u nás zveřejnit i vaši venkovní hru (nejen) pro děti? Napište nám na mail info@ccrjm.cz. Spolu to vymyslíme.

Odeslat