Zábava na doma

Jak zabavit děti o prázdninách, když zrovna leje jak z konve nebo je přepadne rýmečka? Za tímhle dobrodružství nemusíte jet přes hory a doly, vše podstatné máte doma. Zábavně-vědomostní hra může začít!

Najdi královské dary

Začarovaný hrad ukrývá nevšední úkoly, které hravě zvládneš s pomocí online mapy i z bezpečí obýváku. Kohopak asi po cestě hradem potkáš...

chci vědět víc

Bystrá zábava na doma

Ponoř se do hádanek a pokusů inspirovaných expozicemi brněnského Technického muzea. Výběr je (skoro) nekonečný, zvol si z různých stupňů obtížnosti.

chci vědět víc

Virtuální puzzle

Skládáš rád puzzle? Aaa, tak to musíš zkusit Krasíkovo online puzzle. Vyber si některý z veselých obrázků a dej se do skládání.

chci vědět víc

Pohádkové pexeso

Čertík k čertíkovi, vrabčák k vrabčákovi… Podaří se ti najít Krasíka i všechny jeho pohádkové kamarády?

chci vědět víc

Virtuální úniková hra

Máte rádi únikovky? Do jednotlivých muzejních expozic jsme ukryli šifry, díky kterým se seznámíte s nejrůznějšími vynálezy.

chci vědět víc

EKOpokusy na doma

Haló, haló! Povoláváme všechny špiony na speciální misi! Zadání? Vypátrej, jak naše chování mění životní prostředí.

chci vědět víc

Omalovánky šneka Krasíka

Vytiskni si obrázek, který se ti líbí nejvíc. Najdeš tu jednoduché předlohy i pořádně vypečené. Vytáhni barvičky a dej se do díla.

chci vědět víc

Umění v kapse

Pojď vybarvovat a skládat, tajemství hledat a hádat! Nasaď si kouzelná křídla a doleť na Špilberk do muzea. Vlastní malířskou paletu nepotřebuješ, klik, najdeš ji tady:

chci vědět víc

Návrat do minulosti

Dokážeš rozlousknout online kvíz prošpikovaný 23 záhadnými otázkami z technické historie? Každý ze záhadných (pří)strojů je něčím unikátní...

chci vědět víc

Za markraběte Jošta!

Projdi se po uličkách středověkého Brna a nakoukni do dílen tehdejších řemeslníků. Za medníkem Jindřichem, slanečkářem Mikulášem... Stroj času nepotřebuješ!

chci vědět víc

Vzdělávací ROBONOVINY

Dozvíte se v nich, jak Rossumovi roboti dobyli jeviště, kdo je skutečným autorem slova robot a další hromadu zajímavostí kolem robotiky.

chci vědět víc

Víte o další jihomoravské online hádance?

Chtěli byste zveřejnit svou interaktivní hru (nejen) na doma u nás na webu? Napište na mail info@ccrjm.cz. Spolu to vymyslíme.

Odeslat