Festivaly plné chutí

V létě se bude na jižní Moravě hodovat! Hledáte tipy na gastro výlet z Brna s dětmi i bez? Jste z Miroslavi, Letovic, Veselí a okolí? Pojďte na celodenní slavnost zasvěcenou regionálnímu jídlu a pití, muzika a další program nechybí.

s chutí na festival


Základem pro poctivý guláš je cibule, pro trio kulinárních festivalů je to gastroshow! Ale nečekejte sushi, halušky ani quesadilly – specialitou budou tentokrát regionální suroviny od lokálních producentů, ze kterých místní restaurace vykouzlí moravské dobroty. 

Poznáte lidi, co stojí za vašimi oblíbenými regionálními značkami a výrobky, a nejspíš objevíte nějaké nové poklady. Mošty, sýry, uzeniny, káva z místních pražíren, pálenky, marmelády… Některé z nich třeba vyhrajete v soutěžích o ceny. A co degustování vína? Samozřejmě bude. Kdo radši pivo, ochutná dílo sládků z lokálních minipivovarů. 

Kromě kuchařské show proběhnou humorné kulinární soutěže, budou hrát hudební kapely, děti se zabaví nejen v řemeslných dílnách. Každé město připravilo úplně jiné menu, tak koukněte do jejich programů o pár řádků níž. Dáte si jen hlavní chod nebo si dopřejete rockový koncert, VIDA!show a zkusíte sníst pivo lžičkou?

tip na 0 akcí
seřadit podle
  • oblíbenosti
  • času konání
  • názvu

Termín

Region