Čtrnáctý ročník Velikonočních slavností na brněnském náměstí Svobody letos proběhne v termínu od 11. do 20. dubna 2025.
Tyto jarní trhy v samém centru Brna nabídnou 40 stánků s velikonočním zbožím, řemeslnými výrobky, občerstvením a jeden stánek je vyhrazen pro prezentaci neziskového sektoru. Každý den odpoledne se na pódiu bude konat kulturní doprovodný program, během kterého se představí především folklórní soubory a cimbálové muziky.
O víkendu se můžete těšit na rukodělnou velikonoční dílnu.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Brněnské Vánoce a jejich vánoční trhy jsou tu proto, aby vás potěšily a naladily na nejkrásnější svátky v roce.
Nepostradatelným symbolem Vánoc je v Brně od roku 1924 Vánoční strom republiky. Poprvé byl vztyčen na náměstí Svobody na popud spisovatele Rudolfa Těsnohlídka a stal se prvním veřejným vánočním stromem u nás.
Zažijte nezapomenutelnou atmosféru největší ochutnávky svatomartinských vín.
Víme, jakým směrem se Brno ubírá. Zajímá to i vás? Zjistěte, co se chystá.
Dva architekti, Ivan Wahla a Miloš Klement, uvedou pořad k letošnímu výročí sta let budovy rozhlasu v Brně.
Listopad si možná spojujete s krátkými dny a studeným větrem, ale v Tržnici Brno vás čeká pravý opak – barevný, voňavý a inspirativní víkend plný designu.
V letošním roce uplyne sto let od přejmenování tehdejší Úřednické čtvrti na Masarykovu čtvrť. K této významné události jsou připraveny zajímavé akce pro veřejnost.
Jedna z nejkrásnějších romantických duchovních skladeb – “Requiem” Gabriela Faurého – v podání předních českých operních pěvců Pavly Vykopalové a Tadeáše Hozy, varhanního virtuosa Petra Kolaře a Pěveckého sboru Gaudeamus Brno.
Žesťový orchestr Moravia Brass Band každý rok na podzim pořádá GALAKONCERT, kterým pomyslně otevírá další sezónu svého působení.
Tento večer se uskuteční magický koncert s rockovou hudbou za svitu tisíců svíček.