Přijďte si zatančit na dynamickou, energickou hudbu plnou života, která vás pohltí a už nepustí.
Gastronomický zážitek
=====================
O vaše chuťové zážitky se postará tým VÍNO J. STÁVEK ve spolupráci s restaurací Amande z Hustopečí, kteří připraví speciální menu doplněné vybranými víny z našeho vinařství.
Doprava z Brna a zpět
=====================
Pro zájemce zajišťujeme autobusovou dopravu z Brna a zpět. Autobus odjíždí v 16.00 hod. z ulice Rooseveltova (u bývalé restaurace Bohéma) a zpět z Němčiček ve 23.45 hod. Cena jedné cesty je 85 Kč. Pro rezervaci místa prosím pište na alena@jstavek.cz s uvedením jména a telefonního čísla.
Vstupné 200 Kč.
Kdo bude chtít zažít romantiku, můžete si zamluvit nocleh pod hvězdami ve vinohradu U Větřáka a objednat si na druhý den snídani v trávě od Mezi Řádky. Němčičky totiž není třeba opouštět rychle, zejména s naším vínem je tu moc krásně.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Cestujete rádi? Přijďte si pro zasvěcené informace o Rumunsku...
Vinaři ze spolku VOC vinice Velké Pavlovice vás srdečně zvou na Velkopavlovický košt vín, který bude probíhat dne 11. dubna 2026 v prostorách sokolovny ve Velkých Pavlovicích.
Společně odstartujeme festivalovou sezonu uprostřed největšího mandloňového sadu ve střední Evropě!