Během vycházky po okolí Hnanic ochutnáte na stanovištích osm různých vzorků vín.
Akce je pořádaná zejména pro milovníky chůze s Nordic walking holemi, ale podmínkou účasti na akci walkingové hole nejsou, avšak určitě je doporučujeme.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinaři z Hnanic připravili i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Oblíbená vinařsko-turistická akce vás i letos zavede do malebných vinohradů v okolí Hnanic na prahu Národního parku Podyjí.
Ochutnávkový stánek na vinici Šobes vás zavede do srdce Národního parku Podyjí, kde se na slunném svahu nad meandrem řeky Dyje rozkládá jedna z nejvýznamnějších vinic Evropy.
Nejen v prázdninových měsících se o vás v Šatově postarají členové Spolku šatovských vinařů.
Řopík Šatov najdete na severním okraji Šatova, ve stráni nad Malovaným sklepem. Od 9 do 18 hod. nabídne komentované prohlídky rekonstruovaného objektu lehkého opevnění.
Již druhý ročník slavnosti, kde na vás čekají degustace kvalitních vín ze Znojemské vinařské podoblasti, živá hudební vystoupení i řemeslné pivo.
Cech vinařů z Havraníků pro Vás připravil i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Cech vinařů Havraníky pořádá i letos tradiční ochutnávku vín ve sklepní uličce.
Vydejte se z Louckého kláštera ve Znojmě po cyklostezce směrem k vinici Šobes a přibližně v polovině cesty objevíte malebnou vinařskou obec Havraníky.
Pokud se k nám do Šatova vydáte nejen o prázdninách, nemusíte mít strach, že byste byli ochuzeni o vína místních vinařů.
První červnový víkend patří již dlouhá léta otevřeným sklepům v Šatově a ani letos to nebude jinak!
Nejnovější atrakcí turistického programu Znovínu je další degustační stánek, a to na viniční trati Peklo, která se nachází v obci Šatov, která na hranici s Rakouskem.