Šardičtí vinaři zvou všechny příznivce dobrého vína na akci Šardické sklepy dokořán.
Akce se koná bez ohledu na počasí. Večerní posezení u cimbálu a hudby v areálu TJ Baník Šardice (za každého počasí). Doprava mezi sklepy zajištěna. Pokud neseženete ubytování, je možné postavit stan přímo v areálu sklepů U hřiště.
Výdej vstupenek z předprodeje v sobotu 29. 7. 2023 od 9:30 hodin, volný prodej vstupenek od 10:00 do 17:30, vše v prostorách Obecní haly U Orla.
Cena vstupenek v předprodeji 600,- Kč, na místě 700,- Kč. Vstupné zahrnuje vstup na akci, mapku akce, skleničku, tužku, tašku, volnou ochutnávku vín ve všech sklepech, dopravu mezi sklepy, volný vstup na večerní posezení u cimbálu a 2 kupony na odběr vína (každý v hodnotě 100 Kč).
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte prožít dotek dávných věků v působivém prostředí břeclavské synagogy.
Břeclavské muzeum pod vodárnou se promění v laboratoř plnou světla, barev, magnetů a experimentů.
26. ročník nejprestižnější vinařské soutěže v Česku přináší novou kolekci stovky nejlepších moravských a českých vín pro rok 2026.
Přijďte ochutnat jedinečná valtická vína přímo u vinařů ve sklepě.
Večer s podzemní zážitkovou turistikou v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.