MZA v Brně a Muzejní a vlastivědná společnost v Brně zvou na přednášku pana PhDr. Vladimíra Černého, Ph.D.
Uskuteční se 14. 6. 2023 v 15 hodin v přednáškovém sále budovy MZA v Brně.
Těšíme se na vás
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Letos Mikuláš Dopravního podniku města Brna dorazí do Pisárek! Čert zůstal zavřený ve vozovně, takže celé odpoledne bude patřit andělům, světlu a hudbě.
Úvodní den herního festivalu MČR na brněnském výstavišti zakončí unikátní orchestrální koncert s hudbou z české hry Kingdom Come: Deliverance II.
Mezinárodní soutěže o příští budovu Moravského židovského muzea Mehrin se zúčastnily čtyři přední světové ateliéry: Bjarke Ingels Group (DK), MVRDV (NL), Cino Zucchi Architetti (IT) a Kengo Kuma & Associates (JP).
Hologramy rituálních předmětů mikulovského pohřebního bratrstva Chevra kadiša.
Exkluzivní koncert plný Virtuózní klasiky, filmových melodií a humoru.
Masarykova univerzita si každoročně připomíná výročí „sametové revoluce“ v roce 1989, kdy naše země získala svobodu a možnost samostatného národního rozvoje.
Otevřená módní studia / Open Fashion Studios zvou potřetí návštěvníky do zákulisí brněnské módní scény.
Dramatická cesta od barokní zbožnosti k totalitní ideologii - nová protiválečná expozice Muzea města Brna.
Nový výstavní projekt Muzea města Brna, konaný při příležitosti 130. výročí narození architekta Bohuslava Fuchse.
Adventní věnec je neodmyslitelnou součástí vánoční výzdoby. Přijďte si užít předvánoční čas tvořením v Otevřené zahradě.