Přijďte ochutnat a prožít velkopavlovická vína ve 21 vinných sklepech a to v nezvyklou dobu od páté hodiny odpolední až do půlnoci!
Spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic a Město Velké Pavlovice pořádá akci Víno v oranžovém anem Noční otevřené sklepy
A proč Víno v oranžovém?
Začátek července je obdobím, kdy u nás dozrává naše Velkopavlovická meruňka a dříve také světlice barvířská, takže okolí našeho města bývává zbarveno do typické meruňkově oranžové.
Vstupenka v hodnotě 1.190 Kč zahrnuje:
Při objednání a zaplacení vstupenky do neděle 26. června 2023 dostanete od nás navíc 100 Kč kupón na nákup vína (na místě při výdeji vstupenky). Celkem tedy dostanere 700Kč na víno dle vašeho výběru.
Vouchery zakoupené v předprodeji je třeba na Městském úřadě vyměnit za vstupenku a zkompletovaný balíček.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Cestujete rádi? Přijďte si pro zasvěcené informace o Rumunsku...
Vinaři ze spolku VOC vinice Velké Pavlovice pořádají specializovanou soutěžní přehlídku červených vín Promenáda červených vín.
Vinaři ze spolku VOC vinice Velké Pavlovice vás srdečně zvou na Velkopavlovický košt vín, který bude probíhat dne 11. dubna 2026 v prostorách sokolovny ve Velkých Pavlovicích.
Srdečně zveme všechny milovníky dechové hudby Lácaranka na výroční koncert