10. narozeniny Aqualandu Moravia

5. 8. '23

Slavíme kulatiny. Čeká nás den plný zábavy a také překvapení.

více informací do oblíbených



Zveme všechny milovníky vodních sportů a radovánek na oslavu 10. narozenin Aqualandu Moravia. Čeká nás den plný zábavy. Z Německa dorazí eurodance formace, která tu je s námi už od roku 1992 - S.T.S.B. fka FUN FACTORY. A těšit se můžete i na spoustu dalších překvapení. Tak doražte a pobavte se společně s námi. 

Mapa

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Svatomartinské menu (Podzim v hotelu Savannah)

7. 11. '25

Designový Hotel SAVANNAH na hraničním přechodu Chvalovice-Hatě zve u příležitosti svátku sv. Martina do své restaurace na gastronomické lahůdky.

prohlédnout

Vinná degustace s chutí a vůní podzimu (Podzim v hotelu Savannah)

25. 10. '25

Podzim v hotelu Savannah přináší unikátní kombinaci vytříbených chutí i vůní.

prohlédnout

Nebeská pošta v Jaroslavicích

30. 11. '25

Slavnostní zahájení adventu poslední listopadovou neděli proběhne i na náměstí v Jaroslavicích.

prohlédnout

Koštování mladých vín – Podzimní otevřené sklepy ve Chvalovicích

15. 11. '25

Koštování mladých vín – Podzimní otevřené sklepy ve Chvalovicích

prohlédnout

Čerte, čerte rohatý!

5. 12. '25

Tradiční, i když trochu netradiční, Mikulášskou obchůzku chystají i letos v Jaroslavicích.

prohlédnout

Adventní okénka v Jaroslavicích

1. 12. — 24. 12. '25

Jarmínek – spolek jaroslavických maminek zve do večerních uliček v Jaroslavicích, které se zahalí do slavnostní atmosféry.

prohlédnout

Festival mladých vín

15. 11. '25

Svěcení mladých vín šatovských vinařů v kostele svatého Martina v Šatově.

prohlédnout

Festival mladých vín v Šatově

15. 11. '25

Každoroční Festival mladý...

prohlédnout

Vojenský bunkr ve Vrbovci otevřen pro veřejnost

28. 10. '25

Malý vojenský objekt lehkého opevnění vzor 36 v katastru obce Vrbovec je postupně rekonstruován do své původní podoby Klubem vojenské historie 43. pěší pluk Brno. Ve vybrané dny se bunkr otevírá veřejnosti a členové klubu v dobových uniformách seznamují návštěvníky se zdejší historií i vojenskou technikou.

prohlédnout

Koštování mladých vín + Malé otevřené sklepy Hnanice

1. 11. '25

Tradiční vinařská akce u příležitosti svátku sv. Martina spojená se křtem mladých vín nového ročníku, ale i s koštováním výběru z let minulých.

prohlédnout

Výlov Jaroslavického rybníka

3. 11. — 7. 11. '25

Rybáři tradičně zvou na výlov Dolního zámeckého rybníka v Jaroslavicích, který letos potrvá na počátku listopadu 5 dnů.

prohlédnout

Vrbovecké vinobraní se zazimováním Hroznového kozla

25. 10. '25

Největší vinařská událost ve Vrbovecké sklepní ulici je každoroční oslavou ukončení sklizně ve vinicích a příležitostí k oživení starých vinařských tradic.

prohlédnout