Poslední zastávkou Dnů sportovišť v roce 2023 budou Kluziště Vodova a Bruslení za Lužánkami.
Přijďte si zabruslit a zahřát se nealkoholickým punčem zdarma. Rezervace není nutná.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Populární taneční, pěvecká a striptérská skupina MIG 21 se chystá dobít Špilberk.
Uznávaná americká umělkyně Zola Jesus se představí v květnu v Červeném kostele při sólovém klavírním koncertu.
Koncert kapely Bert & Friends s názvem Klasirdo představí v Červeném kostele klavírně laděné pojetí klasických písní Berta a jeho přátel.
Jaro v Lužánkách ve znamení květin! A ne jen tak ledajakých.
Výjimečný hudební zážitek v Brně! PonavaFest slaví 10. výročí! Připravte se na tři dny hudby z celého světa.
Účastníci prohlídky se mohou těšit na seznámení se s varhanami Konzervatoře Brno.
Po roce se vrací cyklus komorních koncertů ve vile Löw-Beer v Brně a přináší novou dávku komorní hudby.
Festival Meeting Brno 2025 oslaví svůj jubilejní 10. ročník s ústředním tématem 80. výročí od konce druhé světové války.
AutenTICké prohlídky nabízí letos opět širokou škálu tras, které zájemcům přiblíží architekturu, historii, legendy i přírodu Brna.
Chystáme jubilejní 10. ročník Běhu pro Paměť národa! Buďte u toho!