Na jižní Moravu bez bariér

Zapátrali jsme mezi moravskými výlety a dali dohromady výběr těch nejlepších míst s bezbariérovým přístupem. Stačí sbalit našeho průvodce, orientační mapku a dobrou náladu a může se jet!

rozjeď se na cestu


Na výlety hladce. Společně s ParaCentrem Fenix vám pomůžeme hodit nudu za hlavu a vyjet do kraje. Vyberte si z lákavých cílů v podobě atrakcí, muzeí i památek. Nezapomeňte si přibalit přehledného průvodce - díky popisu a piktogramům hned uvidíte, který výlet je ten pravý pro vás. Nechybí extra tipy na to, kam si zajít na nejchutnější oběd, na další zajímavosti v okolí nebo na místa, kde si odpočinete před davy návštěvníků. Tak hurá na výlet!

 

Kam se na jižní Moravě rozjet?

tip na 27 výsledků
seřadit podle
  • oblíbenosti
  • vzdálenosti
  • názvu

Typ výletu

Typ přírody

Typ sport a relax

Region

Rozhledna Stezka nad vinohrady u Kobylí

Rozhlédněte se po vinohradech z nezvyklé rozhledny bez jediného schodu. Na její vrcholek dojedete třeba i s kočárkem!

prohlédnout

Město Znojmo

Kromě metra nebo Legolandu najdete v královském městě vše – od podzemního labyrintu přes národní park po víno lahodné jako nebeský nektar.

prohlédnout

Moravský Jadran

Chorvati se o Jadran dělí s Italy, zato v ČR máme moravský Jadran jen pro sebe. Zajeďte na Vranovskou přehradu a přezdívku pochopíte. Plus to nádherné okolí národního parku Podyjí...

prohlédnout

Starobylé Bítovsko s příchutí piva a středověké romantiky

Romantiku nad písečnými plážemi Vranovské přehrady v létě oživují ještě šermíři, kejklíři a divadelníci. Plavky s sebou, nic víc netřeba!

prohlédnout

Aqualand Moravia

Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné blahodárných minerálů, k tomu panorama Pálavy.

prohlédnout

Archeopark Pavlov

Prehistorie je pravěká nuda? V Pavlově z vás udělají fandu pravěku! Děti budou na pozoruhodnou expozici vzpomínat dlouho.

prohlédnout

Na jižní Moravu s Vozejkmapou

Bezbariérovou cestu ke všem objektům najdete díky přehledné mapě.