Koncert z cyklu Jazz and Blues v Boskovicích
Čtveřice s pověstí koncertního zázraku dnes sídlí v Londýně, vystoupila na Glastonbury, hrála velká turné v USA i v Austrálii a mezi její fanoušky patří třeba Joe Bonomasa, Ian Paice z Deep Purple nebo Francis Rossi ze Status Quo. Díky svému novátorskému přístupu k bluesrockové hudbě si Wille and The Bandits vytvářejí místo pro sebe na evropské hudební scéně a zároveň si rozvíjejí reputaci jako jedna z nejlepších živých band v Británii.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zaplněné pražské Forum Karlín, oceňované debutové album ČESKÉ MOŘE nebo koncerty v Jižní Koreji a Japonsku – to byli v loňském roce Bert & Friends, fenomén a zcela originální úkaz na české popové scéně.
Výpravná galashow „KŮŇ PÁTÝ ELEMENT“ - adventně laděné představení využívá ke speciální projekci obří plátno letního kina Boskovice.
Výpravná galashow „KŮŇ PÁTÝ ELEMENT“ - adventně laděné představení využívá ke speciální projekci obří plátno letního kina Boskovice.
Kapela Bratři Ebenové vystoupí dne 10. prosince 2025 v Boskovicích v Sokolovně od 19:30.
11. prosince 2025 v Boskovicích vystoupí Jakub Smolík - věčný romantik, jenž svými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika.
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu ve Vavřinci 30. 11. 2025.
Přijďte do Velkých Opatovic "nasát" přicházející adventní čas a nakoupit třeba i nějaké dárečky.
Pojďte se ponořit do kouzelné atmosféry Vánoc za tónů krásných vánočních písní v podání známé zpěvačky Jitky Zelenkové.