Maškarní bál v Zoo Brno s písničkovými Tetinami je opět tady!
Tentokrát v sobotu 24. února od 14 do 16 hodin.
Zvířata se v přírodě také maskují, jsou to mistři převleků, pojďme si společně na ně zahrát. Zveme všechny děti mající rády zvířata na sobotní odpoledne v zoologické zahradě, které bude patřit nápaditým maskám a pořádné zábavě. Tradiční maškarní bál s Brněnskými písničkovými tetinami, Matyldou a Klotyldou, proběhne od 14 hodin v přednáškovém sále správní budovy zoo. Platí se pouze vstupné do zoologické zahrady. Děti mohou přijít ve zvířecích maskách. Program je vhodný i pro menší děti, přihlašování předem není třeba.
Více informací: Zuzana Sommerová, sommerova@zoobrno.cz, tel.: 546 432 361.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Komentované prohlídky pavilonů pro návštěvníky zdarma, předchozí rezervace není nutná.
Už potřetí pořádá Technické muzeum v Brně komorní výstavu s názvem „Mechanické Vánoce“, která představuje výběr exponátů z oborů „Didaktické pomůcky“, „Technické hračky“ a „Jemná mechanika – různé“ Technického muzea v Brně.
Ženský tribute Deep Purple vystoupí 31. ledna v Brně.
Do ČR se vrací renomovaná hardrocková kapela Nazareth! V únoru 2026 potěší fanoušky v brněnském Sonu a o den později v Aule Gong Ostrava.
Brno! ALBERT ČUBA přijede za vámi už 11. 3. se svou nekompromisní STAND-UP Show 300 Míčů!
Výstava obrazů: Cosmic Visions
Co obnáší provoz vědecké stanice v extrémních podmínkách Antarktidy?
Něco jako podcast, audiokniha, nebo rozhlasová hra. Tyto sny se ale mají snít výhradně při chůzi městem. Ležet u nich doma prostě nejde.
Společná oslava ukončení náročné etapy oprav a obnovy kulturního centra CO.LABS.
Jedné naivní krtce se tak moc líbilo nad zemí, že se rozhodla nevrátit se do nory a žít v plném světle s vyhřátým kožichem.