Oslava svátku sv. Martina se nevyhne ani Dyjákovicím. V sobotu 9. listopadu vyjde se setměním Svatomartinský průvod s lampiony a lucernami. Původně plánovaná navazující akce místních vinařů "Svatomartinské Dyjákovice" je bohužel pro letošek z organizačních důvodů zrušena.
https://www.facebook.com/obecdyjakovice
https://www.facebook.com/groups/1292458321602646

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Tradiční sportovně zábavná akce, kdy se 7 obcí na Hrušovansku utká v disciplínách ve stylu Her bez hranic.
Poslední dubnový večer zaplane v Jaroslavicích tradiční oheň čarodějnic.
Jubilejní 50. ročník oblastní výstavy vín se uskuteční od 14 hod. v Jaroslavicích v Klubovně na hřišti.
Druhou květnovou sobotu se v Šanově uskuteční kulinářsky laděné odpoledne se známým českým kuchařem Jiřím Babicou.
Sportovní akce spojená s otevíráním studánky proběhne druhý květnový pátek.
Připojte se k zahájení vinařské sezóny ve sklepní uličce v Damnicích.
Obec Jiřice u Miroslavi zve všechny sportovce a milovníky pohybu na 4. ročník nesoutěžního cyklovýletu "Jiřická padesátka" a jeho pěší varianty "Jiřická patnáctka".
Oblíbený květnový Řemeslný jarmark se letos v Miroslavi rozroste o gastronomickou nabídku Food festivalu.
Jedinečná sportovní událost nejvyšší české ligy Highland Games se v červenci odehraje na fotbalovém hřišti v Jiřicích u Miroslavi!
Cech vinařů Vrbovec i letos spouští na celou sezónu akci "Nenecháme vás na suchu! ANEB Hledej žluté kolo, najdeš otevřený sklep".
Poslední dubnový den nemůže chybět pálení čarodějnických ohňů ani ve Vrbovci.