Kulturní dům Strážničan srdečně zve na komedii Divadla bez zábradlí.
Zlý sen? Fantasmagorická představa? Skutečnost? Halucinace? Hromadné šílenství? Jsou zde tři dospělé osoby mužského pohlaví a všechny tři si spletou adresu. Je to normální? V této vynikající italské komedii není normální skoro nic. Ale téměř vše se dá vysvětlit!
Divadlo Bez zábradlí, Hrají: Karel Heřmánek st., Zdeněk Žák, Josef Vrána, Vlasta Žehrová, Johanna Tesařová
Vstupné: 450 Kč
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Koncert talentované hudebnice, která vás svou energií a osobitým stylem vtáhne do světa folk rockové hudby, se uskuteční v rámci Strážnického kulturního léta na náměstí Svobody. Vstup zdarma.
Fichtl – hořká komedie z doby, kdy život běžel na jeden válec.
Oslava vína a lidí, kteří jej vyrábějí, se koná v druhé polovině září.
Festival ve vinařském centru Slovácka.
Přijďte ochutnat všechna vína přihlášena do nejvyšší Národní soutěže vín. Nominační soutěže Slovácké vinařské podoblasti Salonu vín České republiky 2026.
Oblíbená akce, při které můžete nasát atmosféru teplého letního večera v rušné vinařské uličce "Búdy pod Starýma horama" v Blatnici pod Svatým Antonínkem.