Hoďte se do gala a přijďte si zatančit na krásný ples.
Sbor dobrovolných hasičů Vlasatice všechny srdečně zve na Hasičský bál, který se bude konat v sobotu 9. března 2024 od 20.00 hod. na sále obecního úřadu. K tanci i poslechu hraje hudební skupina Duo Melody. Součástí večera bude i bohatá tombola. Občerstvení a dobrá nálada zajištěny. Vstupné 150 Kč.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte se pobavit na oblíbenou zábavu plnou tance, zpěvu a hudby.
V rámci přednáškového cyklu "Minulost a přítomnost zámku v Hrušovanech nad Jevišovkou" se poslední listopadovou středu můžete seznámit s neoklasicistními aristokratickými sídly na Moravě na přelomu 18. a 19. století
Vinařský spolek Dolní Dunajovice srdečně zve všechny vinaře a milovníky mladých vín na Mikulášský košt.
Spolek přátel tradic a vína z Vedrovic, vedrovská chasa a slavné vébor srdečně zvou na "Martinské hode" ve Vedrovicích.
Rozsvícení vánočního stromu a Mikuláš ve Vedrovicích
Ochutnávka svatomartinských a mladých vín, Svatomartinské husí pochoutky
Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě připravil tradiční "Svatomartinské jízdy" nostalgickým vláčkem na železniční trati mezi Hevlínem, Hraběticemi a Šanovem u Hrušovan nad Jevišovkou.
Až 120 pravých rakouských krampusů na náměstí v Židlochovicích při jedinečné pekelné podívané.
Hned tři tradiční vánoční akce se letos v Miroslavi uskuteční v jeden den, a to uvnitř Kulturního domu i venku před ním.