Spolek vinařů Konice a Po...
Spolek vinařů Konice a Popice – dvou známých vinařských obcí na jižním předměstí Znojma, zve od 13 hod. na 21. ročník oblastní výstavy vín do kulturního domu v Konicích. K poslechu bude hrát Cimbálová muzika Antonína Stehlíka a připraveno bude i bohaté občerstvení.
https://www.facebook.com/events/1078654716696634
https://www.facebook.com/profile.php?id=100048486564644

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijďte si do restaurace APRI v areálu Vinařství THAYA v Havraníkách nedaleko Znojma užít speciální Valentýnské menu.
Poznávací vycházka za vzácným koniklecem velkokvětým, symbolem Podyjí, kde se účastníci dozví více o záchraně tohoto ohroženého druhu.
Na zážitkovou procházky lesem se můžete vypravit na poslední únorovou sobotu.
Unikátní výstava v Jihomoravském muzeu ve Znojmě odhaluje svět vajec jako přírodní zázrak i symbol s bohatým kulturním příběhem.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě si jako doprovodnou akci k výstavě "Jako vejce vejci" připravilo sérii tří komentovaných prohlídek výstavy.
Jihomoravské muzeum ve Znojmě si jako doprovodnou akci k výstavě "Jako vejce vejci" připravilo sérii tří komentovaných prohlídek výstavy.
Štukový sál Znojemské Besedy opět nabídne v zimním období nedělní pohádky pro nejmenší – vždy od 15:00 a od 16:30 hod.
Znojemský jazzový sklep penzionu U Císaře Zikmunda přivítá pozoruhodný mix latinskoamerického folklóru a českých kořenů v podání originální zpěvačky a skladatelky Marty Töpferové pocházející ze známé herecké rodiny.
Ve sklepení penzionu U Císaře Zikmunda na Horním náměstí v centru Znojma můžete v rámci mezinárodního hudebního festivalu JazzFest Znojmo zažít i jazzovou procházku vesmírem.
Poctivé kytarové blues v podání Toma Killnera, mladého, ale vysoce ceněného britského zpěváka a kytaristy, se rozezní ve sklepení penzionu U Císaře Zikmunda v historickém srdci Znojma.
Kvalitní autorský jazz dovezený z Francie se rozezní sklepením penzionu U Císaře Zikmunda v historickém centru Znojma.
V letošním roce se akce bude konat pouze v sobotu. Vstup na ochutnávku je zdarma. K poslechu zahraje cimbálová muzika.